Kdo získá Zlatý trigger?

Autor: Redakce dbSvet (redakce@dbsvet.cz), Téma: Redakce
Vydáno dne 16. 03. 2004
Ocenění není nikdy dost, říká jedno novodobé přísloví. Proto přicházíme s nepravidelně udělovaným oceněním pro významný produkt, řešení, nápad, publikaci – zjednodušeně počin – v oblasti databázových technologií. Ocenění nese název Zlatý trigger a nebude uděleno vícekrát, než šestkrát za rok.

Cílem nového ocenění Zlatý trigger je vyzdvihnout zajímavý počin v oblasti databázových technologií a mohou jej získat jak právnické, tak i fyzické osoby, spojené s předmětem ocenění. Možnost získat ocenění Zlatý trigger není svázána s příslušností k České republice.

Vzhledem k plánovanému významu ocenění Zlatý trigger jsme stanovili, že nebude uděleno v jednom kalendářním roce více než šestkrát. To ovšem neznamená, že by muselo být uděleno právě šestkrát.

Ocenění bude udělováno na základě neveřejného hlasování a diskusí redakce Databázového světa a nebude nijak ovlivňováno ekonomickými zájmy redakce.

Držitel ocenění může v souladu s příslušnou pověřovací listinou využívat Zlatý trigger (příslušné logo plus text upřesňující, za co bylo ocenění uděleno) k marketingovým účelům po neomezeně dlouhou dobu.